Контакти інтернет-провайдера «Новий телеком»

Інтернет-провайдер Newtelecom – це ліцензований оператор з надання телекомунікаційних послуг. Основна мета компанії – зробити інтернет доступний кожному, бо до сьогоднішнього дня більшість мешканців не мали можливості високошвидкісного підключення.

читати далі

Ми спираємось на сучасні технології та тримаємо руку на пульсі комп’ютерних інновацій – житлові масиви ми підключаємо по технології FTTB, приватний сектор по технології FTTH (GEPON), тобто оптичне волокно в будинок.

Ми з однаковою відповідальністю ставимся до роботи – необхідно підключити інтернет в приватний будинок домогосподарці, чи налаштувати доступ потужній бізнес структурі. Тому більшість мешканців користуються нашими послугами, щоб підключитись до мережі інтернет. Також, у вас є можливість замовити встановлення відео нагляду, VoIP/IP – телефонії, запросити спеціалістів провести сервісне обслуговування в мережі.

Надання сучасних телекомунікаційних послуг було б не можливим без створення власної надійної цифрової опорної мережі передачі данних, без постійного моніторингу і цілодобової технічної підтримки, без високопрофесійного персоналу компанії. Все це забезпечило визнання приватних та корпоративних користувачів.

Ми є самодостатньою, повністю укомплектованою структурою, відповідальність за якість виконаної роботи ми не перекладаємо на інших. Головною цінністю компанії ми вважаємо наших клієнтів, саме завдяки Вам, Newtelecom є кращим інтернет оператором в населених пунктах вздовж Житомирської траси.

Адреса офіса

Україна, Київська область,
Києво-Святошинський район,
с. Гореничі, вул. Столична 1 А, каб. 2.

Контакти

(044) 277-4-277 – цілодобово

support@newtele.com.ua – технічна підтримка

office@newtele.com.ua – офіс

fin@newtele.com.ua – бухгалтерія

ro1@newtele.com.ua – для пропозицій та зауважень

ICQ: 434-15-68-14 админ))

Розклад роботи

Понеділок—субота  9:00—18:00
Неділя – вихідний.

Новий Телеком на карті

Потрібен швидкий інтернет?

Підключити інтернет по оптоволокну в селах Києво-Святошинського району: Березівка, Білогородка, Бузова, Буча, Гнатівка, Горбовичі, Гореничі, Гурівщина, Дмитрівка, Капітанівка, Копилів, Лісне, Лука, Любимівка, Мила, Мрія, Петрушки, Северинівка, Шевченкове, Шпитьки.

Не знайшли свого населеного пункту в списку?
Залиште заявку і ми зв’яжемось з вами, коли з’явиться можливість підключення.