Графік виходу серіалу Гра престолів

Головна подія весни для шанувальників серіалу – сьогодні, 14 квітня вийде перший епізод фіналу «Гри престолів» і ми нарешті дізнаємося кому з героїв пощастить дотягнути до фінальних титрів і хто займе залізний трон, та чи зможуть жителі Вестерос здолати ходоків.

Ремонтні роботи 7-8 лютого

Шановні абоненти мережі Newtelecom!

Зверніть увагу: у ніч з 7 на 8 лютого (з четверга на п’ятницю) з 02:00 по 05:00 будуть проводитися планові технічні роботи на центральній ділянці кабельного зв’язку. Тож протягом вказаного проміжку часу Інтернет буде повністю відсутній.
В нас. пунктах:  Капітанівка, Дмитрівка, Мила, Лісне, Бузова, Тополя, Березівка, Копилів, Северинівка, Любимівка, Калинівка.

Перепрошуємо за можливі незручності та дякуємо за розуміння!

Як економити на інтернеті акціями? Розповідаємо, рахуємо в статті.

Чи буде провайдер доплачувати за інтернет, якщо ти скористаєшся усіма акціями?

4 гривні на місяць – стільки буде отримувати абонент Нового Телекому, який скористається трьома діючими акціями! Як користуватися безлімітним інтернетом, щоб за це тобі платили? Як отримати мінімально можливу абонплату на кожному тарифі – розповідаємо в статті.

Швидкий інтернет по Wi-Fi за 4 кроки

Класична схема підключення Інтернет в багатоквартирному будинку виглядає наступним чином:

  1. Точка доступу,
  2. Дріт,
  3. Роутер в квартирі,
  4. Пристрої по дроту і по Wi-Fi.

Характерні скарги на швидкість інтернету по Wi-Fi

Виграйте 18 місяців інтернету в Новому Році

Друзі,
до нового 2018 року залишилися лічені дні!
Багато хто з вас проведуть цей час у приготуваннях до торжества та інших приємних клопотаннях. Хто ще не підготував подарунки для своїх близьких, відкладати вже нема куди, але час ще є!

Щоб порадувати вас, ми спільно з Дідом Морозом підготували конкурс в якому ви можете виграти 18 призів – 18 безкоштовних місяців інтернету.

Вакансія: Фахівець технічної підтримки

Хто ми?

Новий Телеком – інтернет-провайдер в Києво-Святошинському районі Київської області, в покритті більше 20 сіл, проводимо інтернет, телебачення в приватні будинки та квартири, підключаємо відеоспостереження, обслуговуємо мережі організацій.

Кого ми шукаємо?

Фахівця до відділу технічної підтримки для роботи зі зверненнями клієнтів, або простіше – людину, хто допомагає абонентам вирішувати проблеми.

Вакансія – монтажник по підключенню інтернета

Дорогі сусіди,
запрошуємо монтажника по підключенню до мережі інтернет і телебачення. Якщо у Вас є знайомі з золотими руками, хто шукає надійну постійну роботу, можливо ця пропозиція саме для нього.

Ура! Оновили сайт

Дорогі сусіди,
ми оновили наш сайт і тепер він оптимізований для роботи на смартфонах і планшетах, старий сайт не відповідав вимогам часу.
Ми постаралися зробити сайт чистіше і простіше, ніж раніше – має сподобатися.

Зв’язок відновлено

В святкову неділю, 04.06.17 о 21 годині було відновлено обрив центральної магістралі. Сім годин без зв’язку залишалися села по Житомирській трасі.

Что такое IPTV и как смотреть интернет-телевидение?

Телевидение успело тесно войти в нашу жизнь. Сегодня не обязательно идти в кинотеатр, чтобы посмотреть новый фильм, покупать газету, чтоб узнать новости, и с каждым днем появляется больше экранизаций по нашим любимым книгам.